Συγκεκριμένα η ΤΡΑΙΝΟΣΕ επεκτείνει τα δρομολόγια του Προαστιακού στη γραμμή Αθήνα – Άνω Λιόσια – Αθήνα. Συγκεκριμένα από τον σταθμό Αθηνών (Λαρίσης) και από το σταθμό των Άνω Λιοσίων θα εκτελούνται τρείς επιπλέον αμαξοστοιχίες ανά κατεύθυνση.
Επιπλέον για την καλύτερη εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού οι αμαξοστοιχίες που εκτελούν το δρομολόγιο Πειραιάς – Χαλκίδα – Πειραιάς, θα πραγματοποιούν στάσεις και στους σταθμούς Κάτω Αχαρναί και Πύργος Βασιλίσσης.
Αναλυτικά:
Δρομολόγια από Αθήνα (Στ. Λαρίσης) προς Άνω Λιόσια:
Α.Ι. Ρέντης |
Ρούφ |
Αθήνα (Στ. Λαρίσης) Αναχώρηση |
Άγιοι Ανάργυροι |
Πύργος Βασιλίσσης |
Κάτω Αχαρναί (Λυκότρυπα) |
Άνω Λιόσια Άφιξη |
05:44 |
05:49 |
05:59 |
06:03 |
06:07 |
06:09 |
06:14 |
06:59 |
07:03 |
07:07 |
07:09 |
07:14 |
||
07:59 |
08:03 |
08:07 |
08:09 |
08:14 |
||
08:59 |
09:03 |
09:07 |
09:09 |
09:14 |
||
09:59 |
10:03 |
10:07 |
10:09 |
10:14 |
||
13:31 |
13:35 |
13:59 |
14:03 |
14:07 |
14:09 |
14:14 |
14:59 |
15:03 |
15:07 |
15:09 |
15:14 |
||
15:59 |
16:03 |
16:07 |
16:09 |
16:14 |
||
16:59 |
17:03 |
17:07 |
17:09 |
17:14 |
||
17:59 |
18:03 |
18:07 |
18:09 |
18:14 |
Δρομολόγια από Άνω Λιόσια προς Αθήνα (Στ. Λαρίσης):
Άνω Λιόσια Αναχώρηση |
Κάτω Αχαρναί (Λυκότρυπα) |
Πύργος Βασιλίσσης |
Άγιοι Ανάργυροι |
Αθήνα (Στ. Λαρίσης) Άφιξη |
Ρούφ |
Α.Ι. Ρέντης |
06:30 |
06:35 |
06:38 |
06:41 |
06:45 |
||
07:30 |
07:35 |
07:38 |
07:41 |
07:45 |
||
08:30 |
08:35 |
08:38 |
08:41 |
08:45 |
||
09:30 |
09:35 |
09:38 |
09:41 |
09:45 |
||
10:30 |
10:35 |
10:38 |
10:41 |
10:45 |
11:09 |
11:13 |
14:30 |
14:35 |
14:38 |
14:41 |
14:45 |
||
15:30 |
15:35 |
15:38 |
15:41 |
15:45 |
||
16:30 |
16:35 |
16:38 |
16:41 |
16:45 |
||
17:30 |
17:35 |
17:38 |
17:41 |
17:45 |
||
18:30 |
18:35 |
18:38 |
18:41 |
18:45 |
19:09 |
19:13 |