Η ΤΡΑΙΝΟΣΕ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι, από σήμερα το πρωί οι συρμοί του Προαστιακού Σιδηροδρόμου που εκτελούν το δρομολόγιο Αθήνα (Στ. Λαρίσης) – Άνω Λιόσια, θα πραγματοποιούν στάσεις στους σταθμούς Πύργος Βασιλίσσης και Άγιοι Ανάργυροι.
Αναλυτικά:
Δρομολόγια από Αθήνα (Στ. Λαρίσης) προς Άνω Λιόσια:
Αθήνα (Στ. Λαρίσης) Αναχώρηση |
Άγιοι Ανάργυροι |
Πύργος Βασιλίσσης |
Κάτω Αχαρναί (Λυκότρυπα) |
Άνω Λιόσια Άφιξη |
05:59 |
06:03 |
06:07 |
06:09 |
06:14 |
06:59 |
07:03 |
07:07 |
07:09 |
07:14 |
07:59 |
08:03 |
08:07 |
08:09 |
08:14 |
08:59 |
09:03 |
09:07 |
09:09 |
09:14 |
14:59 |
15:03 |
15:07 |
15:09 |
15:14 |
15:59 |
16:03 |
16:07 |
16:09 |
16:14 |
16:59 |
17:03 |
17:07 |
17:09 |
17:14 |
Δρομολόγια από Άνω Λιόσια προς Αθήνα (Στ. Λαρίσης):
Άνω Λιόσια Αναχώρηση |
Κάτω Αχαρναί (Λυκότρυπα) |
Πύργος Βασιλίσσης |
Άγιοι Ανάργυροι |
Αθήνα (Στ. Λαρίσης) Άφιξη |
06:30 |
06:35 |
06:38 |
06:41 |
06:45 |
07:30 |
07:35 |
07:38 |
07:41 |
07:45 |
08:30 |
08:35 |
08:38 |
08:41 |
08:45 |
09:30 |
09:35 |
09:38 |
09:41 |
09:45 |
15:30 |
15:35 |
15:38 |
15:41 |
15:45 |
16:30 |
16:35 |
16:38 |
16:41 |
16:45 |
17:30 |
17:35 |
17:38 |
17:41 |
17:45 |
Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από τον αριθμό 14511